2-6828318-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 2-6828318-0 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 2-6828318-0 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2-6828318-0 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $27.58 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 2-6828318-0 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1170 pcs |
| Datový list | 6828318 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 65.6' (20.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.53dB |
| Typ Fiber | 50/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 50/125 65.6' (20.0m) |
| Color - Konektory | Gray |
| Barva - Cable | Aqua |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.12" (3.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | SC Duplex |
| 1. Konektor | LC Duplex |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 1170 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 2-6828318-0. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
2-683403-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL, COMBINATION - Na skladě:
438
- Část#:
2-6828317-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC DUP - Na skladě:
1123
- Část#:
2-683452-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL - Na skladě:
543
- Část#:
2-683452-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL - Na skladě:
511
- Část#:
2-6828281-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - Na skladě:
931
- Část#:
2-6828247-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,MTRJ-SC - Na skladě:
1323
- Část#:
2-683452-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL - Na skladě:
413
- Část#:
2-6828247-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,MTRJ-SC - Na skladě:
1465
- Část#:
2-683403-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL, COMBINATION - Na skladě:
454
- Část#:
2-6828284-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - Na skladě:
1011
- Část#:
2-683452-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL - Na skladě:
479
- Část#:
2-6828318-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - Na skladě:
1307
- Část#:
2-683403-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL, COMBINATION - Na skladě:
504
- Část#:
2-6828317-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM RISER XG AQUA LC DUP - Na skladě:
802
- Část#:
2-683452-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL - Na skladě:
516
- Část#:
2-6828317-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM RISER XG AQUA LC DUP - Na skladě:
1005
- Část#:
2-6828318-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - Na skladě:
1157
- Část#:
2-6828317-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM RISER XG AQUA LC DUP - Na skladě:
864
- Část#:
2-6828281-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - Na skladě:
1002
- Část#:
2-6828284-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - Na skladě:
1037

