2-6754410-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 2-6754410-6 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 2-6754410-6 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2-6754410-6 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA,XG,MTRJ-SC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $36.383 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 2-6754410-6 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA,XG,MTRJ-SC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 973 pcs |
| Datový list | 6754410 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | 20dB |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 85.3' (26.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.54dB |
| Typ Fiber | 50/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 85.3' (26.0m) |
| Color - Konektory | Red |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.14" (3.6mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | MT-RJ Secure |
| 1. Konektor | SC Duplex |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 973 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 2-6754410-6. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
2-6754410-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
1078
- Část#:
2-6754411-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
1098
- Část#:
2-6754399-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A,1.8MM,ZIP RIS,LC-LC(XG) - Na skladě:
1124
- Část#:
2-6754272-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
68
- Část#:
2-6754411-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC YEL - Na skladě:
1069
- Část#:
2-6754410-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
978
- Část#:
2-6754411-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
968
- Část#:
2-6754410-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
885
- Část#:
2-6754411-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
1143
- Část#:
2-6754410-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
901
- Část#:
2-6754411-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
960
- Část#:
2-6754411-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
1000
- Část#:
2-6754410-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
766
- Část#:
2-6754411-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
1142
- Část#:
2-6754410-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC RED - Na skladě:
1135
- Část#:
2-6754410-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
950
- Část#:
2-6754272-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
78
- Část#:
2-6754272-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
83
- Část#:
2-6754410-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
1115
- Část#:
2-6754410-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,XG,MTRJ-SC - Na skladě:
1254

