2-6693182-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 2-6693182-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 2-6693182-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2-6693182-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CONN CABLE ASSY MPO-MPO 100M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $411.461 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 2-6693182-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CONN CABLE ASSY MPO-MPO 100M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 94 pcs |
| Datový list | 6693182 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Simplex |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | - |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 328.1' (100.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.65dB |
| Typ Fiber | 50/125 |
| Funkce | - |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic MPO To MPO 50/125 328.1' (100.0m) |
| Color - Konektory | - |
| Barva - Cable | - |
| Typ kabelu | Buffered Fiber |
| Průměr kabelu | 0.12" (3.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | MPO |
| 1. Konektor | MPO |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 94 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 2-6693182-1. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
2-66506-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PIN 20-24AWG GOLD CRIMP - Na skladě:
4719
- Část#:
2-6693182-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 40M - Na skladě:
176
- Část#:
2-6693182-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 60M - Na skladě:
136
- Část#:
2-6754272-1 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Na skladě:
90
- Část#:
2-66740-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN SOCKET 12-16AWG TIN CRIMP - Na skladě:
35247
- Část#:
2-66740-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN SOCKET 12-16AWG TIN CRIMP - Na skladě:
22673
- Část#:
2-6754272-2 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Na skladě:
98
- Část#:
2-66730-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PIN TYPE VI POSTED - Na skladě:
5130
- Část#:
2-6693182-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 200M - Na skladě:
39
- Část#:
2-66507-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PIN 28-24AWG 50GOLD - Na skladě:
374377
- Část#:
2-66506-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PIN 20-24AWG GOLD CRIMP - Na skladě:
4369
- Část#:
2-6754272-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
95
- Část#:
2-6754272-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
74
- Část#:
2-6754272-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Na skladě:
82
- Část#:
2-6693182-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 300M - Na skladě:
32
- Část#:
2-672485-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
STDSPAEMPR110F K - Na skladě:
10
- Část#:
2-66741-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN SOCKET 10AWG TIN CRIMP - Na skladě:
20271
- Část#:
2-66741-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN SOCKET 10AWG TIN CRIMP - Na skladě:
40645
- Část#:
2-6693182-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 20M - Na skladě:
250
- Část#:
2-66507-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PIN 24-28AWG CRIMP GOLD - Na skladě:
414151

