2-6278126-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 2-6278126-0 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 2-6278126-0 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2-6278126-0 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | C/ASM,MTRJ-SC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $26.249 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 2-6278126-0 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | C/ASM,MTRJ-SC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1184 pcs |
| Datový list | 6278126 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | 20dB |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 65.6' (20.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.53dB |
| Typ Fiber | 50/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 50/125 65.6' (20.0m) |
| Color - Konektory | Beige, Black |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.14" (3.6mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | MT-RJ |
| 1. Konektor | SC Duplex |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 1184 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 2-6278126-0. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
2-6278032-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Na skladě:
1482
- Část#:
2-6278033-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,MTRJ-MTRJ - Na skladě:
1894
- Část#:
2-6278127-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,50,MTRJ-SC - Na skladě:
1277
- Část#:
2-6278128-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
MT-RJ/MT-RJ 20M1 C/A - Na skladě:
1681
- Část#:
2-6278032-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Na skladě:
1233
- Část#:
2-6278207-0 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
C/A, 50/125LDD, ST/ST,20M1 - Na skladě:
1319
- Část#:
2-6278032-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Na skladě:
1177
- Část#:
2-6278207-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A, 50/125LDD, ST/ST,25M1 - Na skladě:
1185
- Část#:
2-6278126-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/ASM,MTRJ-SC - Na skladě:
1177
- Část#:
2-6278032-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Na skladě:
1530
- Část#:
2-6278199-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,50,MTRJ-ST - Na skladě:
1465
- Část#:
2-6278199-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,50,MTRJ-ST - Na skladě:
1606
- Část#:
2-6278032-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Na skladě:
1683
- Část#:
2-6278033-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A MT-RJ/MT-RJ SM - Na skladě:
1775
- Část#:
2-6278032-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Na skladě:
1454
- Část#:
2-6278127-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
SC SIMPLX/MT-RJ 20M1 C/A - Na skladě:
1750
- Část#:
2-6278298-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,MTRJ-ST - Na skladě:
1994
- Část#:
2-6278032-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Na skladě:
1457
- Část#:
2-6278032-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Na skladě:
1637
- Část#:
2-6278128-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,50,MTRJ-MTRJ - Na skladě:
1528

