2-1906015-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 2-1906015-7 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 2-1906015-7 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 2-1906015-7 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $30.092 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 2-1906015-7 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1130 pcs |
| Datový list | 1906015 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 88.6' (27.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.54dB |
| Typ Fiber | 50/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 88.6' (27.0m) |
| Color - Konektory | Beige, Green |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.08" (2.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | LC Duplex |
| 1. Konektor | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 1130 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 2-1906015-7. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
2-1906020-3 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - Na skladě:
1351
- Část#:
2-1906020-2 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - Na skladě:
1355
- Část#:
2-1906014-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Na skladě:
972
- Část#:
2-1906020-1 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - Na skladě:
1359
- Část#:
2-1906015-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Na skladě:
1512
- Část#:
2-1906015-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Na skladě:
1418
- Část#:
2-1906020-5 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - Na skladě:
1296
- Část#:
2-1906015-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Na skladě:
1332
- Část#:
2-1906015-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Na skladě:
1131
- Část#:
2-1906015-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Na skladě:
1429
- Část#:
2-1906020-6 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - Na skladě:
1179
- Část#:
2-1906020-7 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - Na skladě:
967
- Část#:
2-1906015-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Na skladě:
1141
- Část#:
2-1906020-0 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - Na skladě:
1209
- Část#:
2-1906015-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Na skladě:
1098
- Část#:
2-1906014-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Na skladě:
1280
- Část#:
2-1906015-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Na skladě:
1059
- Část#:
2-1906015-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Na skladě:
1286
- Část#:
2-1906020-4 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
FO C/A LC AQU LC 50/125 ORN - Na skladě:
1163
- Část#:
2-1906014-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Na skladě:
1185

