1-6828318-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1-6828318-3 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1-6828318-3 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1-6828318-3 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $22.436 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 1-6828318-3 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1376 pcs |
| Datový list | 6828318 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 42.7' (13.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.52dB |
| Typ Fiber | 50/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 50/125 42.7' (13.0m) |
| Color - Konektory | Gray |
| Barva - Cable | Aqua |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.12" (3.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | SC Duplex |
| 1. Konektor | LC Duplex |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 1376 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 1-6828318-3. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
1-6828245-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA SM SC DUP-MTRJ OR. SECURE - Na skladě:
1517
- Část#:
1-683452-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL - Na skladě:
475
- Část#:
1-683403-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL, COMBINATION - Na skladě:
509
- Část#:
1-6828247-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,MTRJ-SC - Na skladě:
1621
- Část#:
1-6828318-8 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
C/A 2.0MM RISER XG AQUA LC-SC - Na skladě:
1349
- Část#:
1-683403-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL, COMBINATION - Na skladě:
443
- Část#:
1-6828317-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC DUP - Na skladě:
1319
- Část#:
1-6828245-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA SM SC DUP-MTRJ OR. SECURE - Na skladě:
2005
- Část#:
1-683403-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL, COMBINATION - Na skladě:
455
- Část#:
1-6828284-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - Na skladě:
1384
- Část#:
1-6828847-0 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
CABLE ASSEMBLIES - Na skladě:
812
- Část#:
1-6828318-9 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
C/A 2.0MM RISER XG AQUA LC-SC - Na skladě:
1293
- Část#:
1-6828318-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - Na skladě:
1331
- Část#:
1-6828247-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA,SM,MTRJ-SC - Na skladě:
1775
- Část#:
1-6828318-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - Na skladě:
1474
- Část#:
1-6828284-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - Na skladě:
1334
- Část#:
1-6828281-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - Na skladě:
1382
- Část#:
1-683403-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL COMBINATION - Na skladě:
482
- Část#:
1-6828318-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - Na skladě:
1471
- Část#:
1-6828281-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - Na skladě:
1329

