1-5504971-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1-5504971-5 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1-5504971-5 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1-5504971-5 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 1-5504971-5 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4850 pcs |
| Datový list | 5504971 Drawing |
| Fotografie produktu | 1-5504971-5.jpg |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | OPTIMATE |
| Return Loss | - |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 52.5' (16.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.52dB |
| Typ Fiber | 62.5/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 62.5/125 52.5' (16.0m) |
| Color - Konektory | Beige |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.12" (3.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | SC Duplex |
| 1. Konektor | SC Duplex |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 4850 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 1-5504971-5. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
1-5504971-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - Na skladě:
4062
- Část#:
1-5504971-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - Na skladě:
4047
- Část#:
1-5504972-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - Na skladě:
5566
- Část#:
1-5504971-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 100METER - Na skladě:
551
- Část#:
1-5504970-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125UMLDS SC TO SC 12.8M1 - Na skladě:
5913
- Část#:
1-5504972-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - Na skladě:
4573
- Část#:
1-5504971-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP-SCDUP - Na skladě:
5690
- Část#:
1-5504972-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - Na skladě:
5226
- Část#:
1-552011-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
90 DEG COVER KIT 50 POS-BLK - Na skladě:
74972
- Část#:
1-5504970-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125UMLDS SC TO SC 6.7M1 - Na skladě:
5890
- Část#:
1-5504972-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - Na skladě:
5421
- Část#:
1-5504971-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - Na skladě:
4746
- Část#:
1-5504970-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125UMLDS SC TO SC - Na skladě:
5819
- Část#:
1-551379-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL,SPL. (.042) - Na skladě:
199
- Část#:
1-5504970-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125UMLDS SC TO SC - Na skladě:
5541
- Část#:
1-5504971-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP-SCDUP - Na skladě:
4886
- Část#:
1-5504971-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - Na skladě:
4590
- Část#:
1-5520250-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD - Na skladě:
76630
- Část#:
1-551379-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
ANVIL-SPECIAL - Na skladě:
187
- Část#:
1-5504970-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125UMLDS SC TO SC - Na skladě:
4982
