1-5504958-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1-5504958-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1-5504958-1 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1-5504958-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.145 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 1-5504958-1 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1646 pcs |
| Datový list | 5504958-1 |
| Fotografie produktu | 1-5504958-1.jpg |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 36.1' (11.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.52dB |
| Typ Fiber | 62.5/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 36.1' (11.0m) |
| Color - Konektory | Beige, Black |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.12" (3.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | ST (2) |
| 1. Konektor | SC Duplex |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 1646 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 1-5504958-1. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
1-5504958-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Na skladě:
1531
- Část#:
1-5504008-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 231UM - Na skladě:
10469
- Část#:
1-5504958-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Na skladě:
2118
- Část#:
1-5504566-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX 336UM - Na skladě:
9484
- Část#:
1-5504958-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Na skladě:
2136
- Část#:
1-5504958-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Na skladě:
333
- Část#:
1-5504008-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM - Na skladě:
10943
- Část#:
1-5504958-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Na skladě:
2263
- Část#:
1-5503995-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125UM ZIP OMCER14 - Na skladě:
3968
- Část#:
1-5504008-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 240UM - Na skladě:
15679
- Část#:
1-5504969-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Na skladě:
4205
- Část#:
1-5504014-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX 140UM - Na skladě:
7682
- Část#:
1-5504958-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Na skladě:
2476
- Část#:
1-5504407-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX - Na skladě:
14496
- Část#:
1-5504969-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Na skladě:
5284
- Část#:
1-5504646-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - Na skladě:
31600
- Část#:
1-5504969-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Na skladě:
4333
- Část#:
1-5504969-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Na skladě:
4402
- Část#:
1-5503995-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 62.5/125UM ZIP OMCER18 - Na skladě:
4290
- Část#:
1-5504969-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Na skladě:
4120
