1-5502796-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1-5502796-0 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1-5502796-0 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1-5502796-0 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 33 FT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 1-5502796-0 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 33 FT |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5682 pcs |
| Datový list | 5502796 |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Singlemode, Simplex |
| Série | OPTIMATE |
| Return Loss | 55dB |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 32.8' (10.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.40dB |
| Typ Fiber | - |
| Funkce | Riser |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic ST To ST 32.8' (10.0m) |
| Color - Konektory | Yellow |
| Barva - Cable | Yellow |
| Typ kabelu | Buffered Fiber |
| Průměr kabelu | 0.12" (3.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | ST |
| 1. Konektor | ST |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 5682 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 1-5502796-0. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
1-5503546-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA F/O 62.5LDS SST BAY 30.0M - Na skladě:
4151
- Část#:
1-5503546-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA F/O 62.5LDS SST BAY 13 M1 - Na skladě:
4451
- Část#:
1-5502632-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - Na skladě:
31707
- Část#:
1-5503162-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE ASSY 2.5BAY SM DUAL 15M1 - Na skladě:
5446
- Část#:
1-5502796-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE ASSY SM 2.5BAY ZIR 65 FT - Na skladě:
4953
- Část#:
1-5503162-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE ASSY 2.5BAY SM DUAL 30M1 - Na skladě:
4666
- Část#:
1-5503137-9 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPTER RCPT SC-ST DUPLEX - Na skladě:
17554
- Část#:
1-5502781-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - Na skladě:
31909
- Část#:
1-5501380-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM - Na skladě:
30584
- Část#:
1-5502632-0 - Výrobci:
TE Connectivity AMP Connectors - Popis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - Na skladě:
20531
- Část#:
1-5502632-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - Na skladě:
44302
- Část#:
1-5503162-8 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA SM DUAL 2.5MM/2.5MM 4.58M1 - Na skladě:
6022
- Část#:
1-5503137-5 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPTER RCPT SC-ST DUPLEX - Na skladě:
16646
- Část#:
1-5502781-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - Na skladě:
32259
- Část#:
1-5502781-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - Na skladě:
25334
- Část#:
1-5502632-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - Na skladě:
30420
- Část#:
1-5503162-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA SM DUAL 2.5MM/2.5MM 1.56M1 - Na skladě:
5619
- Část#:
1-5499925-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN HEADER 50POS R/A .100 GOLD - Na skladě:
4656
- Část#:
1-5502776-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN COUPLER RCPT SC-SC DUPLEX - Na skladě:
25784
- Část#:
1-5503547-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CA F/O 62.5LDS POLY OM BAY 30 - Na skladě:
4811

