1-501833-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1-501833-0 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1-501833-0 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1-501833-0 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CABLE ASSY,62.5/125UM,BAY,15M1 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 1-501833-0 |
|---|---|
| Výrobce | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Popis | CABLE ASSY,62.5/125UM,BAY,15M1 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5421 pcs |
| Datový list | 501833 |
| Fotografie produktu | 1-501833-0.jpg |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | OPTIMATE |
| Return Loss | - |
| hodnocení | OFNR |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 49.2' (15.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.52dB |
| Typ Fiber | 62.5/125 |
| Funkce | Riser, Zipcord |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic ST (2) To ST (2) 62.5/125 49.2' (15.0m) |
| Color - Konektory | Black |
| Barva - Cable | Black |
| Typ kabelu | Twin Zip |
| Průměr kabelu | 0.12" (3.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | ST (2) |
| 1. Konektor | ST (2) |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Agastat Relays / TE Connectivity. Nyní máme k dispozici 5421 kusy Agastat Relays / TE Connectivity 1-501833-0. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
1-5050871-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN PIN RCPT .050-.057 SOLDER - Na skladě:
139938
- Část#:
1-502128-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
STRAIN RELIEF FOR OPTIMATE ST - Na skladě:
4347
- Část#:
1-50-SJ3000-BLK - Výrobci:
3M - Popis:
3M SJ3000 BLACK SCOTCHMATE HOOK - Na skladě:
2014
- Část#:
1-502128-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
STRAIN RELIEF FOR OPTIMATE ST - Na skladě:
4474
- Část#:
1-50-3903-GREY - Výrobci:
3M - Popis:
TAPE DUCT CLOTH GRAY 1"X 50YDS - Na skladě:
15879
- Část#:
1-50-3903-WHITE - Výrobci:
3M - Popis:
TAPE DUCT CLOTH WHITE 1"X 50YDS - Na skladě:
12985
- Část#:
1-501380-6 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM - Na skladě:
5040
- Část#:
1-502128-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
STRAIN RELIEF FOR OPTIMATE ST - Na skladě:
5994
- Část#:
1-501833-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CABLE ASSY,62.5/125,BAY, 2 M1 - Na skladě:
5704
- Část#:
1-502781-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
RECEPTACLE 2.5MM HYBRID - Na skladě:
5165
- Část#:
1-50-3903-YELLOW - Výrobci:
3M - Popis:
TAPE DUCT CLOTH YELLOW 1"X 50YDS - Na skladě:
10492
- Část#:
1-504014-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX 140UM - Na skladě:
4876
- Část#:
1-501380-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM - Na skladě:
5319
- Část#:
1-501457-0 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
STRAIN RELIEF FOR OPTIMATE ST - Na skladě:
4679
- Část#:
1-504008-3 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 240UM - Na skladě:
4878
- Část#:
1-504008-7 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM - Na skladě:
5066
- Část#:
1-502781-4 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
RECEPTACLE 2.5MM HYBRID - Na skladě:
4449
- Část#:
1-501457-2 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
STRAIN RELIEF FOR OPTIMATE ST - Na skladě:
5634
