1062830016
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1062830016 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1062830016 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1062830016 |
|---|---|
| Výrobce | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Popis | MOLEX QSFP OPTICAL CABLE ASSEMBL |
| Stav volného vedení / RoHS | Neuplatňuje se / Neuplatňuje se |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 1062830016 |
|---|---|
| Výrobce | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Popis | MOLEX QSFP OPTICAL CABLE ASSEMBL |
| Stav volného vedení / RoHS | Neuplatňuje se / Neuplatňuje se |
| Dostupné množství | 6041 pcs |
| Datový list | 1062830016 Drawing |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | - |
| Return Loss | - |
| hodnocení | OFNP |
| Ostatní jména | 106283-0016 |
| Provozní teplota | 0°C ~ 70°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 52.5' (16.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Not applicable / Not applicable |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 1.00dB |
| Typ Fiber | 50/125 |
| Funkce | Plenum Rated |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic MTP To MTP 50/125 52.5' (16.0m) |
| Color - Konektory | Black |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | - |
| Průměr kabelu | 0.12" (3.0mm) |
| Poloměr ohybu | 50mm |
| 2. Konektor | MTP |
| 1. Konektor | MTP |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Affinity Medical Technologies - a Molex company. Nyní máme k dispozici 6041 kusy Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062830016. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
1062830021 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 21.0M - Na skladě:
4748
- Část#:
1062830025 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Na skladě:
5125
- Část#:
1062830008 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Na skladě:
5212
- Část#:
1062830015 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Na skladě:
5670
- Část#:
1062830023 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 23.0M - Na skladě:
5339
- Část#:
1062830012 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Na skladě:
5592
- Část#:
1062830010 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Na skladě:
626
- Část#:
1062830009 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Na skladě:
4021
- Část#:
1062830022 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 22.0M - Na skladě:
4849
- Část#:
1062830024 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 24.0M - Na skladě:
4339
- Část#:
1062830007 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Na skladě:
5828
- Část#:
1062830017 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 17.0M - Na skladě:
4253
- Část#:
1062830011 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Na skladě:
4950
- Část#:
1062830014 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Na skladě:
4749
- Část#:
1062830013 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Na skladě:
4637
- Část#:
1062830006 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Na skladě:
4204
- Část#:
1062830026 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 26.0M - Na skladě:
5649
- Část#:
1062830020 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Na skladě:
463
- Část#:
1062830019 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 19.0M - Na skladě:
4947
- Část#:
1062830018 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 18.0M - Na skladě:
5191

