1062672001
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1062672001 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1062672001 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1062672001 |
|---|---|
| Výrobce | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Popis | F/O CABLE MTP/JMPR 500MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $26.646 | $25.08 | $24.296 | $22.728 | $21.474 | |
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 1062672001 |
|---|---|
| Výrobce | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Popis | F/O CABLE MTP/JMPR 500MM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1791 pcs |
| Datový list | VersaBeam™ Brochure106267-200x/1x Drawing |
| Fotografie produktu | 1062672001.jpg |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Simplex |
| Série | VersaBeam 106267 |
| Return Loss | - |
| hodnocení | OFNG-LS |
| Ostatní jména | 106267-2001 WM9085 |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 1.64' (500mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 2.00dB |
| Typ Fiber | 50/125 |
| Funkce | - |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic MTP To VersaBeam Pod 50/125 1.64' (500mm) |
| Color - Konektory | Black |
| Barva - Cable | Orange, Black Stripe |
| Typ kabelu | Ribbon Fiber |
| Průměr kabelu | 0.07" (1.8mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | VersaBeam Pod |
| 1. Konektor | MTP |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Affinity Medical Technologies - a Molex company. Nyní máme k dispozici 1791 kusy Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062672001. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
1062673000 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
F/O CABLE MTP/JMPR 300MM - Na skladě:
1431
- Část#:
1062672011 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
F/O CABLE MTP/JMPR 500MM - Na skladě:
1502
- Část#:
1062673001 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
F/O CABLE MTP/JMPR 300MM - Na skladě:
1491
- Část#:
1062673003 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
FIBER OPTIC CBL MTP-VERSABEAM - Na skladě:
990
- Část#:
1062590000 - Výrobci:
Weidmuller - Popis:
CONN COUPLR RCPT SCRJ-SCRJ DUPLX - Na skladě:
1251
- Část#:
1062673002 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
FIBER OPTIC CBL MTP-VERSABEAM - Na skladě:
984
- Část#:
1062672031 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
F/O CABLE MTP/JMPR (2) 500MM - Na skladě:
897
- Část#:
1062620000 - Výrobci:
Weidmuller - Popis:
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX - Na skladě:
1304
- Část#:
1062600000 - Výrobci:
Weidmuller - Popis:
CONN COUPLR RCPT SCRJ-SCRJ DUPLX - Na skladě:
1433
- Část#:
1062672041 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
F/O CABLE MTP/JMPR (4) 500MM - Na skladě:
523
- Část#:
1062672021 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
F/O CABLE MTP/JMPR (2) 500MM - Na skladě:
840
- Část#:
1062610000 - Výrobci:
Weidmuller - Popis:
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX - Na skladě:
1159
- Část#:
1062672051 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
F/O CABLE MTP/JMPR (4) 500MM - Na skladě:
444
