1062250014
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1062250014 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit 1062250014 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | 1062250014 |
|---|---|
| Výrobce | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Popis | STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 25M |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $148.343 | $143.397 | $133.507 | |||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | 1062250014 |
|---|---|
| Výrobce | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Popis | STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 25M |
| Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 294 pcs |
| Datový list | MTP/MPO Series Datasheet |
| Fotografie produktu | 1062250014-001.jpg , 1062250014-002.jpg |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | - |
| Série | 106225 |
| Return Loss | - |
| hodnocení | - |
| Ostatní jména | 106225-0014 WM17965 |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | Not Applicable |
| Délka - Celkově | 82.0' (25.0m) |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | - |
| Typ Fiber | - |
| Funkce | Low Smoke, Plenum |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic MPO To MPO 82.0' (25.0m) |
| Color - Konektory | - |
| Barva - Cable | - |
| Typ kabelu | Trunk |
| Průměr kabelu | - |
| Poloměr ohybu | 89mm |
| 2. Konektor | MPO |
| 1. Konektor | MPO |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady Affinity Medical Technologies - a Molex company. Nyní máme k dispozici 294 kusy Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062250014. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
1062250001 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 10M - Na skladě:
899
- Část#:
1062250003 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 50M - Na skladě:
278
- Část#:
1062250025 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
FLEXI TRUNK CBL OM3 12F PLN 10M - Na skladě:
717
- Část#:
1062250-1 - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis:
CONN SSMA PLUG STR 50 OHM SOLDER - Na skladě:
2088
- Část#:
1062250012 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 100M - Na skladě:
152
- Část#:
1062250010 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 25M - Na skladě:
472
- Část#:
1062250035 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
FLEXI TRUNK CBL SM 12F PLN 50M - Na skladě:
303
- Část#:
1062250027 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
FLEXI TRUNK CBL OM3 12F PLN 50M - Na skladě:
330
- Část#:
1062250011 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 50M - Na skladě:
314
- Část#:
1062250023 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL SM 24F PLN 50M - Na skladě:
196
- Část#:
1062250024 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL SM 24F PLN 100M - Na skladě:
130
- Část#:
1062250002 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 25M - Na skladě:
564
- Část#:
1062250009 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 10M - Na skladě:
574
- Část#:
1062250015 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 50M - Na skladě:
154
- Část#:
1062250033 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
FLEXI TRUNK CBL SM 12F PLN 10M - Na skladě:
824
- Část#:
1062250021 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL SM 24F PLN 10M - Na skladě:
544
- Část#:
1062250004 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 100M - Na skladě:
160
- Část#:
1062250016 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 100M - Na skladě:
79
- Část#:
1062250013 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 10M - Na skladě:
453
- Část#:
1062250022 - Výrobci:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Popis:
STRT TRUNK CBL SM 24F PLN 25M - Na skladě:
321
