DK-2611-01
ASSMANN WSW Components
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit DK-2611-01 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit DK-2611-01 s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | DK-2611-01 |
|---|---|
| Výrobce | ASSMANN WSW Components |
| Popis | CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 1M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.87 | $4.427 | $4.316 | $3.984 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
| $3.763 | $3.431 | $3.209 | $2.944 | ||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
- Datový list
Product parameter
| Part Number | DK-2611-01 |
|---|---|
| Výrobce | ASSMANN WSW Components |
| Popis | CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 1M |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 11134 pcs |
| Datový list | DK-2611-xx Drawing |
| Fotografie produktu | DK-2611-01.jpg |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Multimode, Duplex |
| Série | Digitus® |
| Return Loss | - |
| hodnocení | - |
| Ostatní jména | AE10427 DK261101 |
| Provozní teplota | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Délka - Celkově | 3.3' (1.0m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | - |
| Typ Fiber | 62.5/125 |
| Funkce | - |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic ST (2) To ST (2) 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Konektory | Black, Red |
| Barva - Cable | Orange |
| Typ kabelu | Buffered Fiber |
| Průměr kabelu | 0.12" (3.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | ST (2) |
| 1. Konektor | ST (2) |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady ASSMANN WSW Components. Nyní máme k dispozici 11134 kusy ASSMANN WSW Components DK-2611-01. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
DK-2611-02 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 2M - Na skladě:
12177
- Část#:
DK-2543-05 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC 5M - Na skladě:
5283
- Část#:
DK-2544-02 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC 2M - Na skladě:
4354
- Část#:
DK-2544-05 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC 5M - Na skladě:
4272
- Část#:
DK-2612-01 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 1M - Na skladě:
10357
- Část#:
DK-2544-01 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC 1M - Na skladě:
5759
- Část#:
DK-2612-07 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 7M - Na skladě:
8398
- Část#:
DK-2544-07 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC 7M - Na skladě:
4812
- Část#:
DK-2544-03/3 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC 3M - Na skladě:
5667
- Část#:
DK-2611-05 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 5M - Na skladě:
8844
- Část#:
DK-2611-03 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 3M - Na skladě:
10047
- Část#:
DK-2612-02 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 2M - Na skladě:
11513
- Část#:
DK-2544-10 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC 10M - Na skladě:
4148
- Část#:
DK-2543-07 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC 7M - Na skladě:
4164
- Část#:
DK-2611-07 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 7M - Na skladě:
6584
- Část#:
DK-2543-10 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC 10M - Na skladě:
3870
- Část#:
DK-2612-03 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 3M - Na skladě:
7784
- Část#:
DK-2612-05 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 5M - Na skladě:
7868
- Část#:
DK-2611-10 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 10M - Na skladě:
6363
- Část#:
DK-2544-03 - Výrobci:
ASSMANN WSW Components - Popis:
CABLE FIBER OPTIC 3M - Na skladě:
4737
