ECAM-FD-A-F-F-0500-A
3M
Obrázky jsou pouze orientační.
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit ECAM-FD-A-F-F-0500-A s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Podrobné informace o produktu naleznete v části Technické údaje produktu.
Koupit ECAM-FD-A-F-F-0500-A s důvěrou od Components-Store.com, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | ECAM-FD-A-F-F-0500-A |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | FDDROP SCA BOTH ENDS 500' TONABL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $143.164 | |||||
- Parametr produktu
- Související produkty
- Související zprávy
Product parameter
| Part Number | ECAM-FD-A-F-F-0500-A |
|---|---|
| Výrobce | 3M |
| Popis | FDDROP SCA BOTH ENDS 500' TONABL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 261 pcs |
| Kategorie | Sestavy kabelů |
| Typ | Singlemode, Simplex |
| Série | ECAM |
| Return Loss | 60dB |
| hodnocení | OFNR |
| Ostatní jména | 00051115542930 05111554293 7010397792 80611381296 |
| Provozní teplota | - |
| Délka - Celkově | 500.0' (152.4m) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Bunda (izolace) Materiál | - |
| Průchozí útlum | 0.40dB |
| Typ Fiber | - |
| Funkce | - |
| Detailní popis | Cable Fiber Optic SC/APC To SC/APC 500.0' (152.4m) |
| Color - Konektory | Green |
| Barva - Cable | Black |
| Typ kabelu | Ribbon Fiber |
| Průměr kabelu | 1.26" (32.0mm) |
| Poloměr ohybu | - |
| 2. Konektor | SC/APC |
| 1. Konektor | SC/APC |
Components-Store.com je spolehlivý distributor distribuce elektronických součástek. Specializujeme se na všechny elektronické komponenty řady 3M. Nyní máme k dispozici 261 kusy 3M ECAM-FD-A-F-F-0500-A. Požádejte o cenovou nabídku od distributora elektronických součástek na Components-Store.com, náš obchodní tým vás bude kontaktovat do 24 hodin.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Související produkty
- Část#:
ECAM-FD-A-F-F-0450-A - Výrobci:
3M - Popis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 450' TONABL - Na skladě:
284
- Část#:
ECAM-FD-A-F-F-0350-A - Výrobci:
3M - Popis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 350' TONABL - Na skladě:
324
- Část#:
ECAM-FD-A-N-A-0250 - Výrobci:
3M - Popis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 250' - Na skladě:
528
- Část#:
ECAM-FD-A-N-A-0350 - Výrobci:
3M - Popis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 350' - Na skladě:
459
- Část#:
ECAM-FD-A-F-D-2500-A - Výrobci:
3M - Popis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 2.5K' DIELE - Na skladě:
63
- Část#:
ECAM-FD-A-N-A-0200 - Výrobci:
3M - Popis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 200' - Na skladě:
623
- Část#:
ECAM-FD-A-F-F-0600-A - Výrobci:
3M - Popis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 600' TONABL - Na skladě:
237
- Část#:
ECAM-FD-A-N-A-0100 - Výrobci:
3M - Popis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 100' - Na skladě:
870
- Část#:
ECAM-FD-A-F-F-0300-A - Výrobci:
3M - Popis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 300' TONABL - Na skladě:
376
- Část#:
ECAM-FD-A-F-D-1000-A - Výrobci:
3M - Popis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 1K' DIELECT - Na skladě:
143
- Část#:
ECAM-FD-A-N-A-0300 - Výrobci:
3M - Popis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 300' - Na skladě:
583
- Část#:
ECAM-FD-A-N-A-0500 - Výrobci:
3M - Popis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 500' - Na skladě:
344
- Část#:
ECAM-FD-A-F-F-0150-A - Výrobci:
3M - Popis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 150' TONABL - Na skladě:
574
- Část#:
ECAM-FD-A-F-F-0200-A - Výrobci:
3M - Popis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 200' TONABL - Na skladě:
440
- Část#:
ECAM-FD-A-F-F-0250-A - Výrobci:
3M - Popis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 250' TONABL - Na skladě:
369
- Část#:
ECAM-FD-A-N-A-0450 - Výrobci:
3M - Popis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 450' - Na skladě:
392
- Část#:
ECAM-FD-A-N-A-0150 - Výrobci:
3M - Popis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 150' - Na skladě:
804
- Část#:
ECAM-FD-A-F-F-0100-A - Výrobci:
3M - Popis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 100' TONABL - Na skladě:
537
- Část#:
ECAM-FD-A-N-A-0600 - Výrobci:
3M - Popis:
ECAM DROP SCAPC ONE END 600' - Na skladě:
377
- Část#:
ECAM-FD-A-F-F-0400-A - Výrobci:
3M - Popis:
FDDROP SCA BOTH ENDS 400' TONABL - Na skladě:
318

